Mając świadomość, iż przepisy prawa wkraczają w większość aspektów życia naszych klientów, udzielamy pomocy prawnej w jak najszerszym zakresie (m.in. prawo spadkowe czy prawo rodzinne). Naszym nadrzędnym celem jest dobro klienta, dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie sprawy.

Świadczymy pomoc prawną w bieżących sprawach, takich jak opiniowanie oraz opracowywanie projektów umów, udzielanie porad i konsultacji prawnych, polubowne rozstrzyganie sporów. Reprezentujemy naszych Klientów również w postępowaniach przed sądami, organami ścigania, administracji, egzekucyjnymi oraz różnego rodzaju instytucjami.

Świadczona przez nas pomoc prawna obejmuje w szczególności sprawy:

  • rodzinne (rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, uregulowanie kontaktów),
  • pracownicze (niezgodne z prawem rozwiązanie stosunku pracy, mobbing, nierówne traktowanie, wynagrodzenie, roszczenia z Karty Nauczyciela),
  • odszkodowawcze (uszkodzenie ciała, naruszenie dóbr osobistych)
  • spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek),
  • rzeczowe (eksmisja, naruszenie posiadania, zniesienie współwłasności),
  • windykacyjne.

Świadczona przez nas pomoc prawna obejmuje nie tylko rozstrzygnięcie powierzonej nam sprawy. Naszym celem jest również przejrzystość działania, dlatego na każdym etapie postępowania informujemy naszych klientów o podjętych krokach i ich skutkach. Budowane w ten sposób wzajemne zaufanie, umożliwia nam udzielanie pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Rozumiejąc specyfikę i problemy osób dojeżdżających do pracy w Warszawie i Łodzi, z takich miast jak Skierniewice, Łowicz czy Żyrardów, informujemy, że możliwe są również konsultacje i uzyskanie porady prawnej w godzinach wieczornych, po uprzednim umówieniu. Dokonać tego można dzwoniąc na numer 503 612 630 lub wysyłając mail korzystając z formularza kontaktowego po prawej stronie.

Podstawowym obszarem naszej działalności są Skierniewice oraz Warszawa. Ze względu na konieczność bezpośredniego kontaktu z klientem, świadczymy również pomoc prawną dla mieszkańców województw łódzkiego i mazowieckiego, w tym szczególnie Łowicza, Żyrardowa, Sochaczewa czy Rawy Mazowieckiej.

adwokat skierniewice warszawa sochaczew żyrardów warszawa kancelaria adwokacka prawo spadkowe rozwody